Liondata ile yerinde yükseklik idmanı


LionDATA yerinde yükseklik idmanı konusunda üstün nitelikli çözümleriyle dünya çapında kalite, güvenirlik ve yatırım güvenliğiyle eş anlamlı olarak bilinir. LionDATA sistem ve özelliklerini geliştiren mühendislerin odağında yenilikçilik, güvenilirlik ve sağlamlık yer alır. Sağlık ve BT dünyası için katma değere ve neredeyse eşsiz, yenilikçi özelliklere sahip, dayanıklı ürünler imal edilir.

LionDATA sistem ve bileşenlerinin üretimi dünya çapında üç ayrı kıtada, neredeyse en yüksek güvenlik standartlarına göre gerçekleştirilmektedir.

Dünya üzerinde yaklaşık 100 ülkede bulunabilen LionDATA ürünleri Avrupalı, Amerikalı ve Asyalı şirketler tarafından binlerce kez uygulamaya konulmuştur. Orijinal Donanım Üreticisi (OEM) olarak da bilinen LionDATA teknolojisi birçok alanda pazar lideridir.

LionDATA sistemleri askeri alanda, veri merkezlerinde, tıp tekniğinde, kamu yönetiminde, üretimde, otomotiv sektöründe, kontrol ve kumanda odalarında ve en yüksek kaliteyle güvenilirliğin arandığı daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

LionDATA Yükseklik Odaları hem performans ve üst düzey sporlarda performans arttırmak hem de tıp alanında, hastalıkların tedavisi için kullanılacaktır. LionDATA Yükseklik Odaları özel bağlamda yaşlanmayı geciktirici ve fazla kilolardan kurtarıcı etkileri ya da zihinsel performans arttırıcı avantajları için kullanılmaktadır.

En yüksek kalite ve kanıtlanmış teknoloji


Yüksek kalite iddiasını gerçekleştirmek amacıyla tüm LionDATA ürünleri üretim sırasında düzenli örneklemelerle çeşitli lojistik merkezlerinde kalite güvencesi açısından test edilir.